همکاری با آموزشکده

آموزشکده

مدل تجاری و درصد همکاری با آموزشکده

محصولی با کیفیت تولید کنید و یک عمر از فروش محتوا(دوره) خود کسب درآمد کنید . این مدل تجاری ساده راهی است که آموزشکده برای کسب درآمد در اختیار اساتید خود قرار می دهد . آموزشکده بستر عرضهٔ محتوا تخصصی و کاربردی است و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کند. آموزشکده برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. محتوا بایستی به صورت انحصاری در آموزشکده قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد و مابقی به عنوان سهم شرکت به آموزشکده تعلق می گیرد.

چرتکه

ارزش گذاری محتوا

ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما آموزشکده بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

 

پرداخت

نحوه و شرایط تسویه در آموزشکده

تسویه حساب با استاید ماهی دو بار انجام می شود که نوبت اول آن در روز پنجم و نوبت دوم آن در روز بیست و پنجم هر ماه می باشد که حداکثر پس از گذشت 24 ساعت مبالغ به حساب اساتید محترم واریز می گردد . قابل ذکر است که حداقل مبالغ تسویه 150 هزار تومان و مضربی از 50 هزار تومان می باشد.

 

 


*در صورتی که سوال دیگری در این زمینه دارید می توانید از بخش پشتیبانی انلاین و یا فرم تماس با ما اقدام به پرسش سوال خود نمایید.

قوانین تولید

 • در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره در آموزشکده محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.
 • مدرس بایستی لوگو دریافتی از اموزشکده را در محتوا دوره (ویدیو) قرار دهد .در صورت ناتوانی در این امر ،تیم تدوین آموزشکده این کار را برای شما انجام خواهد داد و در صورت رعایت و انجام آن آموزشکده هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.
 • آموزشکده تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین آموزشکده منطبق باشد و خود شخص، سازنده آن باشد .
 • محتوا تولیدی بایستی فقط در آموزشکده ارائه و عرضه شود و مدرس حق عرضه آن را در سایر سایت ها را ندارد .
 • مدت زمان لازم برای تایید محتوا شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در آموزشکده را رعایت کرده باشید، در حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان آموزشکده به صورت ایمیل یا تماس تلفنی این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 • هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 • مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
 • هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل هر یک از بخش‌های فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم، در داخل فرم نمونه به شکل کامل ارائه شده است.
 • فایل ارسالی شامل ویدیوها، فایل توضیحات دوره و فایل‌های پروژه (اگر وجود داشته باشد) است.
 • امکان به‌روزرسانی آموزش در آموزشکده برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شده است.
 • ما همواره تلاش خود را برای پاسخگویی به سوالات شما می کنیم.

فایل های مورد نیاز:

 • نرم افزار Camtasia

لطفا قبل از پر کردن فرم زیر مراحل قبل را به دقت مطلاعه نمایید و از اینجا ثبت نام نمایید و پس از آن به پر کردن فرم زیر بپردازید .


* در صورتی که دسته بندی مورد نظر شما در لیست بالا وجود نداشت، دسته بندی را برروی "دیگر" قرار دهید و در قسمت توضیحات دسته بندی مورد نظر را وارد نمایید.

چگونگی ارسال دوره


پس از تایید نمونه ویدیو آموزشی شما، توسط کارشناسان ما، می توانید دوره را به صورت کامل برای ما ارسال نمایید.

ابتدا ویدیوها را به ترتیب شماره، همراه فرم دوره، فایل پروژه و در صورت تمایل، تصویر مورد نظر برای بنر دوره را در یک فایل zip (دارای پسورد پیچیده) قرار داده و آن را در وبسایت هاستینگ مانند مدیافایر آپلود کرده و در انتها لینک آن را به ایمیل course@amoozeshkadeh.org ارسال کنید.

 • حداقل مدت زمان دوره ۳۰ دقیقه می‌باشد.
 • تصویر ارسالی شما باید حداقل در سایز 1280*720 بوده و بعد از تایید تیم طراحی در بنر دوره شما استفاده خواهد شد. (در صورت عدم ارسال تصویر هنگام ارسال دوره، تیم طراحی آموزشکده بنری را مرتبط با دوره شما طراحی می نماید.)
 • توجه داشته باشید که ارسال فایل به هیچ‌ عنوان نباید از طریق سرویس‌ های اشتراک‌گذاری ویدیو مثل آپارات یا یوتیوب انجام شود.
 • درصورت عدم دسترسی به اینترنت پرسرعت یا محدود بودن ترافیک حجمی، می‌توانید فایل‌های دوره خود را از طریق پیک یا پست برای آموزشکده ارسال نمایید.